Популярне

На Тернопільщині люди страждають через кроплення полів

“Потріскалися губи,в у горлах рани,кашель, блювота. І це не тільки у дорослих, а й у дітей. У садах чорніє усе на деревах та кущах.Що нам робити?”

 

Жителька Шумщини ‎Ірина Ярмолюк‎ звертається до краян за порадою: “Звертаюся до вас за порадою! Підкажіть будь ласка куди звертатися,скаржитися:за 20 метрів від будинків кроплять гірбіцидами пшеницю.Це відбувається уже другий раз за дві неділі.Ще від першого не відійшли:потріскалися губи,в у горлах рани,кашель,рвота………І це не тільки у дорослих ,а й у дітей.У садах чорніє усе на деревах та кущах.Що нам робити?Як вберегтися від цього травлення?Усім дякую”, – пише жінка.
Допис набув значного резонансу, проблема із кропінням хвилює багатьох жителів Тернопліьщини.

“Як не війна знищить нас,то гербіциди,жорстоко і швидко”, – пишіть коментатори.

“Зверніться до керівника місцевої громади, чи сільської ради хай проведе виховну бесіду з орендарями – так званими аграріями.
Крім того, можна ще поцікавитися хто є власниками конкретних паїв біля ваших будинків.

І їх попросити не задавати ті паї в оренду безвідповідальним “фермерам”, які труять дітей”.

“Запитайте в юристів скільки буде коштувати позов до суду проти конкретного фермера на відшкодування моральної і матеріальної шкоди.

Можливо шляхом спільно фінансування тут через групу – вдасться виграти таку справу, щоб подібні інциденти не траплялися в інших селах регіону”, – радять жінці.

Олександр Микитів
Всі статті автора

Тернопіль

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією