Популярне

Студенти Тернопільського вишу поспілкувалися з заступником Міністра освіти і науки Єгором Стадним

18 грудня 2019 р. в ТНПУ завітав заступник Міністра освіти і науки Єгор Андрійович Стадний. Студенти мали можливість поспілкуватися з Єгором Стадним в Освітньому хабі в рамках засідання Відкритого дискусійного клубу успішних людей.

У Тернополі виправлять помилку

До оновленої ділянки вулиць Чорновола, де облаштована велодоріжка, мали зауваження під час випуску тревел-шоу «Вдома краще! Тернопіль» від авторів програми «Орел і решка».

Як би на таке відреагували Тернополяни

Ініціативу «Теплообмін», засновану на обміні одягом, впровадили у польських містах і містечках. Ідея заключається у тому, що бажаючі можуть облаштувати «шафи» просто неба, на яких згодом зможуть залишати одяг для потребуючих.

Гастролер зі Львова накриміналив у Тернополі

Штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або позбавлення волі на строк до трьох років загрожує мешканцю сусідньої області, який накриміналив в Тернополі.

Для тернополян доступна Інтерактивна карта сплати податку на нерухомість

На цій карті відображені межі кожної економіко-планувальної зони, і після наведення на них користувачі отримають перехід на таблицю ставок податків на нерухоме майно Тернопільської громади на 2020 рік.

Які заходи відбулись у новостворених ОТГ Тернопільщини

Комітет виборців України в Тернопільській області провів серію інформаційно-роз’яснювальних зустрічей в низці населених пунктів, де 22 грудня відбуватимуться перші вибори в об’єднаних територіальних громадах.

Вибір редакції

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією