Популярне

Сезон відпусток: як проведуть літо українці?

Кількість українців, які збираються у відпустку, помітно зросла у порівнянні з минулим роком. Також серед українців збільшилась популярність закордонного відпочинку. За даними опитування hh.ua, до п’ятірки найпопулярніших країн для туризму увійшли Туреччина, Іспанія, Болгарія, Греція і Чорногорія.

За два з половиною роки українці трохи прилаштувалися жити в умовах кризи й почали сміливіше будувати плани на майбутню відпустку. Ще в 2014 році планували відпочивати рекордно низьке число співробітників — усього 41%. Уже до 2015 їхня кількість зросла до 56%. Цього літа у відпустку збираються понад дві третини «білих комірців». Відповідно знизилось число тих, хто з низки причин не може дозволити собі відпочинок. Як показало нещодавнє опитування hh.ua, зараз не планує відпочивати кожен восьмий опитаний. І п’ята частина – поки не визначилися з планами на літо.

Головна причина, яка змушує українців відмовитися від поїздки у відпустку, — відсутність фінансових можливостей. Про це заявили троє із п’яти опитаних. Дещо більше чверті не можуть відпроситися з роботи. 7% не поїдуть у відпустку через сімейні обставини. І ще 3% відповіли, що не люблять відпочивати у літній період.

Серед тих, хто планує відпустку цього літа, третина повідомили, що поїдуть відпочивати за кордон. До п’ятірки найбільш популярних країн для туризму увійшли Туреччина, Іспанія, Болгарія, Греція і Чорногорія. Далі йдуть Єгипет, Італія, Хорватія, Грузія, а також Ізраїль.
Дещо більше п’ятої частини опитаних поїдуть до моря у межах України. Кожен сьомий планує мандрівку в Карпати. І ще стільки ж проведуть відпустку за містом або на дачі. Цікаво, що рік тому відпочинок в Україні був більш популярним серед українців, ніж поїздки за кордон.
Для половини «білих комірців» ідеальна відпустка — це відпочинок на морському узбережжі в комфортному готелі з системою «все включено». Практично стільки не проти урізноманітнити лежання на пляжі культурною програмою з екскурсіями і відвідуванням цікавих місць. Кожен четвертий-п’ятий опитаний віддає перевагу активному відпочинку, наприклад, походу в гори або сплаву на байдарках. А кожен восьмий був би радий провести літню відпустку на дачі або за містом. Серед інших варіантів «білі комірці» зазначали, що хотіли б мандрувати, розробляючи маршрут самостійно, їздити на концерти улюблених виконавців, а також відпочивати в кемпінгах, подалі від цивілізації.
 

Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua в червні 2016 року. В опитуванні взяли участь 1505 респондентів із різних регіонів України.

 

 

Міжнародний кадровий порталHeadHunter Україна
Всі статті автора

Бізнес

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією