Популярне

Бізнес

Право вибору: у що вірять тернополяни?

Сьогодні, в останні дні перед парламентськими виборами, актуальним питанням є рівень довіри до наших політичних сил та їхніх лідерів, котрі за останні кілька місяців стали наче «рідні» (адже ми частенько «зустрічаємося» із ними та їхніми лозунгами і програмами на телеканалах, бігбордах та агітках). Так от і постає логічне запитання, що стосується рівня довіри до політичного бомонду України та проблеми пов’язані із правом вибору. Що мається тут на увазі? – тобто відсотковий рівень громадян, котрі вірять, що їхній голос буде почутий та врахований. Власне про це ми і запитали у тернополян. От що вони нам відповіли:

Агітація без обіцянок

Та де таке видано, спитаєте ви? Та що не передвиборча програма, то одні обіцянки-цяцянки. Задобрюють виборців, хто чим може, аби лиш проголосували. Але всяке буває…

Виборчі розцінки

Ви запитаєте, як можна заробити на виборах? Я відповім: по-перше - це реалізація поліграфічної продукції, другий спосіб – оформлення у якості спостерігача на виборчій дільниці від певної політичної сили.

Тернополянам штрафи не страшні (фото)

Кілька місяців тому у нашому місті на стовпах та дошках оголошень з’явилися червоні таблички, котрі забороняють несанкціоноване розміщення реклами(розміщення неоплаченої реклами є порушенням п. 17.2 Правил благоустрою м. Тернополя). Сьогодні дані норми здебільшого ігноруються.

Табачник тернопільським студентам встановить заборону доступу до ігрових або ж еротичних сайтів

Щоб хоч якось покращити своє становище серед студентської молоді міністр освіти і науки, молоді так спорту Д. Табачник вирішив задобрити спудеїв безкоштовним Інтернетом в бібліотеках та гуртожитках.

Бухгалтери вчилися і радили

Як ми уже писали, 14 вересня в Тернополі відбувся семінар для бухгалтерів, присвячений модернізації обліку в державному секторі економіки, а саме обліку і оцінці активів. Зокрема обговорювали зміни, котрі очікують цю галузь вже з нового року - зміни до Бюджетного кодексу, особливості застосування Національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку в державному секторі економіки (НП(С)БОДС). Торкалися також перспектив бюджетної політики в наступному році.

"Ніяка "смердюча" вода у Тернополі не тектиме, "- водоканал

В тернопільських інтернет-виданнях на вихідних з’явилася інформація, що з кранів у Тернополі тектиме смердюча вода, яка не придатна до споживання. Проте це лише заголовок, далі ж іде офіційна інформація з повідомлень прес-служби КП "Тернопільводоканалу" про те, що розпочнеться механічна очистка, промивання та дезінфекція резервуарів чистої води.

Знаєш англійську - іди у "Speakers Corner"!

Сьогоднішній ритм життя просто вимагає від сучасної людини володіти не лише однією мовою. Ледь не на кожному стовпі сьогодні можна прочитати оголошення про курси, які дуже швидко навчать "шпрехати" іноземною, наче рідною. Та ні для кого не секрет, що живе спілкування - один з кращих способів вивчити мову чи підтягнути рівень володіння нею.

Тернополяни проти закриття ТВі! (відео)

За часів СРСР за «неправильно» висловлену думку можна було на Сибір потрапити. Зараз живемо у вільній країні, де свобода слова (принаймі, так нас переконують політичні мужі), та з інформаційного простору України всякими методами намагаються «прибрати» невигідні для влади телеканали.

Бухгалтерський облік по-новому!

Державна навчально-наукова установа «Академія фінансового управління» Міністерства фінансів України та аудиторська фірма ТОВ «Тер Аудит» спільно з представниками УДКСУ в м. Тернополі, ДФІ в Тернопільській області, Фінансового управління Тернопільської міської Ради, а також науковцями Тернопільської філії ПВНЗ «Європейський університет» і Тернопільського НТУ ім. І. Пулюя проведуть безкоштовний науково-практичний семінар “Модернізація бухгалтерського обліку в державному секторі: облік та оцінка активів”

Вибір редакції

Реклама
- фільми в кінотеатрах України

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією