Популярне

Бізнес

Лідер гурту "Фліт" Андрій Марків: "Кожен концерт у Тернополі я реально згадую з позитивними емоціями".

Напевно, багато тернополян при згадці музичного гурту «Фліт» з Івано-Франківська одразу ж наспівують пісню «Їжачок». 7 вересня шанувальники гурту могли почути «Їжачка» «наживо», адже гурт приїхав у наше місто з концертом. Про творчість і не тільки розповів читачам інтернет-газети «Бізнесобласть» фронтмен групи «Фліт» Андрій Марків.

Google сплатив штраф за шпигунство над своїми користувачами

Компанія Google опинилася в центрі скандалу. Федеральна торгова комісія США (FTC) виписала IT-компанії найбільший штраф, який призначався учасникам ринку. Google зобов’язали виплатити $ 22,5 млн за шпигунство за користувачами

Політичні бігборди у Тернополі: і сміх, і гріх….(фото)

Вибори не за горами, тому біг-борди з політичними гаслами і обіцянками з’являються на кожному кроці, як гриби після дощу. На вагу золота кожен вільний «квадратик». Та важливо подбати про гарне «сусідство» для політичного плакату, адже, як виявляється, можуть трапитися різні казуси.

Останній притулок рекламних коштів - сміттєвий бак

"Візьміть рекламу! У нас акція, знижки", - саме такі фрази чують тернополяни щодня, коли проходять повз промоутерів на вулиці. Дехто бере,щоб потім донести її до смітника,а дехто ж, щоб переглянути і викинути прямо на вулиці.

Рейдери. Хто такі і як боротися?

З екрану телевізора тепер вже надто часто звучить новомодне слово «рейдер». Але, мабуть, мало хто з пересічних українців знає, а що ж таке цей рейдер і з чим його їсти.

Тернопільський депутат-котолюб хоче більше бабусі з котом, тернополянам же потрібні добрі вчинки

Цього тижня весь український інформаційний простір "порвала" новина, що скандальна бабуся з котом, яка заполонила соціальні мережі, змінили прописку і оселились у Тернополі.

ІТ-аутсорсинг в Тернополі. Вигідно і зручно.

Ще недавно, саме слово "комп’ютер" мало хто чув, грозміздкі машини були частиною роботи науковців і техніків, сьогодні ж ми практично не уявляємо свого життя без комп’ютера, ноутбука чи інших технічних «витребеньок».

Від Щепановського до Карпика та Шмідта. Нова будівельна афера у Тернополі (фото, відео, документи)

Ще недавно в Тернополі пайовики протестували проти незаконних оборудок З.Щепановського, зараз уже люди боряться з іншим недобросовісним забудовником. Новий скандал має прописку на вулиці Київській, 6 та Київській 6Б. Люди розчарувавшись у владі та правоохоронних органах пішли шукати допомоги серед журналістів.

Вибір редакції

Реклама
- фільми в кінотеатрах України

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією