Популярне

Бізнес

Тернопільський олігарх дасть свиню у кожну селянську сімю

Поки у Криму кандидат в народні депутати годує людей вже не лише обіцянками, а й морозивом зі своїм зображенням. В Тернопільській області людей задобрюють свиньми. Якщо ви живете у сільській місцевості і вам нічим зайнятися - купіть порося. Якщо немає коштів на порося - олігарх Чайківський Вам дасть свиню.

«У Тернопільському гідропарку "Топільче" можна знімати фільми жаху», - кажуть тернополяни

У містах єдина можливість побути у гармонії з природою - це паркові зони. Проте будь-які дрібні неприємності можуть зіпсувати Вам відпочинок у парку, особливо неякісні стежки, відсутність туалетів.

"Держава зараз робить акцент на природничо-математичну спеціальність", - каже І.Ю. Чеболда, відповідальний секретар Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка

Закінчується вступна кампанія-2012, і уже понад 1, 600 мільйон заяв у ВНЗ подали 531 тисяча абітурієнтів, за повідомлення Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, уже подали документи на вступ у різні вищі навчальні заклади України. З них електронною системою подачі документів скористалося понад 46 532 вступників. Про нюанси та специфіку вступної кампанії 2012 читачам інтернет-газети «Бізнес-область» розповів Чеболда Ігор Юрійович, відповідальний секретар Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка.

Графіті тепер коштуватиме 8 тисяч гривень або нова тенденція урбаністичного мистецтва

Ні для кого не секрет, що Тернопіль весь в різнокольорових написах. Буває й красиво, та обурює те, що графітчики розмальовують не лише в спеціально відведеному місці, а там, де вийде.

Михайло Ратушняк: " Закон про мови - то була проста політична домовленість, яка була вигідна і владі і опозиції. "

На початку липня Верховна рада, чи то «зрада»,як побутує в народі, пішла на кардинально нові рішення. Замість того,щоб покращувати економічну стабільність держави провладні партії вирішити покращити свою електоральну позицію. Рішенням 248 народних обранців був прийнятий скандальний закон про мови. Про небезпеку такого закону читачам інтернет-газети "Бізнес-область" розповів Михайло Ратушняк - депутат двох скликань Тернопільської міської ради і Тернопільської обласної ради, громадський діяч та підприємець.

Мінімальна зарплата з липня виросте до 1102 гривень. Чи збільшуватиметься надалі?

Одвічна проблема бюджетників – як прожити за ті кошти, які держава виплачує щомісяця своїм громадянам. Справді, мінімальна зарплата становить 1004 гривень, яка є середньою в Тернопільській області. Пенсія ж теж не надто велика – близько восьмиста гривень.

Як тернополян братимуть на роботу: усі деталі нових правил

Нова ініціатива Кабміну - законопроект "Про зайнятість населення" вже пройшов перше читання. Уряд даним документом запропонував три головні новації: працевлаштування молоді, ослаблення оподаткування на малий бізнес, який створює легальні робочі місця, нарешті, допомога держави працівникові при звільненні та перекваліфікації.

Кросворди по-українськи

Журнал «Кросворди по-українськи» - це 52 розважальні сторінки: кросворди, сканворди, судоку, циклограми, а також гороскоп та веселі анекдоти! Час заснування видання «Кросворди по-українськи» - жовтень 2010 р., тираж 14000. Журнал розповсюджується вроздріб та по передплаті. Передплатний індекс – 89362

Якщо ви поручитель і банк прийшов до вас

Є така приказка: якщо хочеш втратити друга - позич йому гроші або почни бізнес. Сьогодні це не поодинокі випадки, коли банки звертаються до поручителів для погашення заборгованості боржника. Поручителі часто стають жертвами цього, думаючи, що оскільки вони нічого не брали, то і нічого нікому не винні. Але все таки вони повинні погасити заборгованість у випадку неплатоспроможності боржника.

Вибір редакції

Реклама
- фільми в кінотеатрах України

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією