Популярне

Про наших домашніх улюбленців - котів

 Багато з нас люблять цих м’яких, лінивих, але дуже милих тваринок. А знаєте Ви, що:

 1. На сьогодні у світі живе близько 500 мільйонів домашніх котів. Найбільш «котяча» країна – Австралія, тому що на 10 жителів за статистикою 9 котиків.

 
2. Коти не можуть рухати щелепами з боку в бік. Саме тому вони не можуть прожувати великі шматки їжі.
 
3. Найпопулярніша порода – персидська кішка.
 
4. Якщо у людини унікальними є відбитки пальців, то у котів – носу.
 
5. Вуха вони можуть повертати на 180 градусів.
 
6. Потіти коти можуть лише через подушечки на лапах. На тілі у них більше ніде нема потових залоз.
 
7. У тілі кішки – 230 кісток (у людини – 206). Саме тому вони такі пластичні. А ще у них нема ключиці, тому пролазити у щілини, які завбільшки з їхню голову – можуть, люблять і практикують.
 
8. На передніх лапах кігті гостріші, ніж на задніх.
 
9. Більшість європейців вважає зустріч з чорним котом не до добра, а от англійці і австралійці всупереч усьому вірять, що вони приносять щастя.
 
10. Кіт може стрибати на висоту, яка у 5 разів більша, ніж її зріст.
 
11. Звичайна домашня кішка може розігнатися до 50 км /год, але на короткий період.
 
12. Близько 2/3 свого життя коти сплять. Тому, якщо кіт прожив, наприклад, 9 років, то 6 з них він проспав.
 
13. М’явкання – спосіб спілкування лише  з людьми.

Ірина Кардаш
Всі статті автора

Дім

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією