Популярне

Молодь Буковини за вступ України до Євросоюзу

Українська молодь обирає Єропейський союз

Під такою назвою на факультеті історії, політології та міжнародних відносин ЧНУ відбулися дебати, в яких взяли участь студенти, молоді науковці та члени Івано-Франківського відділення ВМГО "Федерація Дебатів України". На думку кандидата історичних наук Ганни Скорейко, проблема вибору між Європейським чи Євразійським союзом не повинна стояти взагалі. За весь свій історичний розвиток Україна являлася не просто бар’єром між Сходом і Заходом, вона, приймаючи найкраще від азійської цивілізації, залишалася завжди в своїй основі європейською. Під час дискусії кожен з учасників дебатів говорив, що український вибір між західноєвропейською і східноєвропейською інтеграцією повинен здійснюватися з урахування передусім власних стратегічних цілей, а також зовнішніх викликів.

Студент Богдан Бейсюк вважає, що за роки незалежності в Україні сформувалось покоління молодих людей, які вибрали для себе європейське майбутнє в об’єднаній Європі. Ця перспектива дає вільне пересування по ЄС, навчання в будь-якому європейському ВУЗі та шанс реалізуватись на всі 100 %. Проведення дебатів на такі теми - це вже перші кроки до змін. Дебати виявилися плідними, емоційними, напруженими. Кожна сторона аргументувала та доводила свою позицію. На відміну від високоповажних українських політиків студенти доводили свою позицію не голослівно, а наводячи конкретні переваги європейського вибору українців. На завершення учасники дебатів проголосували: за вступ до ЄС – 67 %, до Євразійського Союзу – 7,5 % і ще не визначилися – 25 %. Заступник декана Василь Карпо переконаний, що студенти та молоді науковці, які організовують і беруть участь у таких дебатах, готують себе до активної участі у громадському житті. Марія СКУЛЕБА

Пише vidido.ua

Чернівці

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією