Популярне

Масштабні медичні проєкти на Тернопільщині

Про плани капітальних ремонтів в лікувальних закладах області йшлося на засіданні регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку.

Йшлося про ініціативи, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в Тернопільській ОДА, повідомляє прес-служба управління охорони здоров’я в Тернопільській області.

Як повідомила заступник начальника управління - начальник відділу надання медичної допомоги населенню управління охорони здоров'я ТОДА Тетяна Скарлош, серед них:

 - реконструкція кардіологічного корпусу "Микулинецької обласної фізіотерапевтичної лікарні реабілітації" по вул. Галицькій, 2, у смт Микулинці Теребовлянського району (залучення коштів загального та спеціального фондів з проведенням тендерної процедури);

- капітальний ремонт відділення анестезіології та інтенсивної терапії з операційним блоком "Тернопільської обласної дитячої лікарні", що по вул. Академіка Сахарова, 2, у м. Тернополі (залучення коштів загального та спеціального фондів). 

Повідомлено, що на даний час проводиться тендер на визначення підрядної організації виконавця робіт. 

Також йдеться і про капітальний ремонт будівель (утеплення фасадів, заміна вікон) "Борщівської центральної лікарні", що по вул. С. Бандери, 108, у м. Борщові (залучення коштів загального та спеціального фондів з проведенням тендерної процедури);

- нове будівництво спального корпусу на 50 осіб для учасників антитерористичної операції із їдальнею та теплим переходом з частковою реконструкцією існуючого корпусу "Більче-Золотецької обласної фізіотерапевтичної лікарні реабілітації" (залучення коштів загального та спеціального фондів з проведенням тендерної процедури); 

- капітальний ремонт фасаду з прибудовою ліфта для маломобільних хворих Тернопільської обласної лікарні "Хоспіс", що по вул. Глибочецькій, 5, у с. Плотича Тернопільського району (залучення коштів загального та спеціального фондів); 

- капітальний ремонт поліклінічного та стаціонарного корпусів (покращення енергоефективності будівель із впровадженням енергозберігаючих технологій) "Великодедеркальської районної лікарні", що у с. Великі Дедеркали Шумського району (залучення коштів загального та спеціального фондів). 

Планується також реконструкція амбулаторії загальної практики - сімейної медицини у с. Колиндяни, що на Чортківщині, проте наразі йде оскарження тендерної процедури. А також - реконструкція спортивного майданчику Чортківського державного медичного коледжу, що по вул. Млинарській, 14а, у м. Чорткові (залучення коштів загального та спеціального фондів), однак реалізацію проекту призупинено через відсутність фінансування для закупівлі матеріалів. 

Дані об'єкти передбачені згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 5 липня 2019 року № 492-р "Про внесення змін до переліку інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2019 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, в тому числі тих, що фінансуються з метою погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої органами Державної казначейської служби станом на 1 січня 2019 року" в області.

Емма Кец
Всі статті автора

Тернопіль

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією