Дитячі велоперегони «Дивогонка» пройдуть в Тернополі

Всеукраїнські дитячі велоперегони «Дивогонка» цього року вперше пройдуть у Тернополі. Змагання відбудуться 2 червня у гідропарку «Топільче». Організатори запевняють, що це буде цікава подія, адже учасниками будуть наймолодші тернополяни.

3 травня завершується кампанія декларування громадянами минулорічних доходів

Деклараційна кампанія триває до 1 травня 2012 року. Однак, враховуючи те, що у цьому році 30 квітня (тобто останній день подання декларації) припадає на вихідний, то останнім днем подання буде 3 травня 2012 року, – повідомляє прес-служба ДПС в області.

На Тернопільських атракціонах травмуються діти

У крові та з гулею на лобі повернувся після забав на батуті шестирічний Володя Дудар. Однак підприємець-власник атракціону запевняє - ні він, ні його персонал не несуть відповідальності за безпеку дітей на майданчику.

На Тернопільщинні визначила межі мажоритарних округів

28 квітня 2012 року Центральна виборча комісія на своєму засіданні прийняла постанову, якою затвердила межі одномандатних виборчих округів на майбутніх парламентських виборах.Документ оприлюднено на офіційному сайті ЦВК.

Тернопільські комуністи

Для значної частини мешканців Тернопільщини слово «комунізм» викликає, м’яко кажучи, неприємні спогади, асоціації. Комуністи для мешканців нашого краю, на переконання автора цього інтерв’ю, як «інопланетяни» : всі чули, що вони є, але рідко коли їх бачать у місті та інформаційному просторі. Про глибинку в райцентрах та селах взагалі можна не згадувати, бо там бачили ленінців ще до розвалу СРСР. Можливо, це й на краще. Найчастіше з «червоними»

„Старші пси на своїй мові кажуть новим, що я своя” – Василина Заболотна доглядає 40 псів у Дичкові

— Начальник, як на роботу влаштовував, то жартував, що маю унікальну професію. Бо переважно пси людей стережуть, а такого, щоб людина псів стерегла – то ще світ не бачив, — сміється 29 річна Василина Заболотна, з села Дичків, під Тернополем.

Вася Club їде в Тернопіль

В ТРЦ “Подоляни” приїде виконавець відомого хіта “Чорна Гора”, Вася Club. Для тернополян гурт виконає найкращі пісні з альбому “Хіпан”. До нашого міста “Вася клаб” приїздить уже не вперше, минулого року вони виступали на “Октобер фесті” разом з гуртом “СКАЙ”.

Весняно-польові роботи на Тернопіллі у розпалі

Паливно-мастильними матеріалами для них у розмірі 11 тисяч тонн, як і засобами захисту рослин, аграрні підприємства області забезпечені повністю, кажуть в управлінні агропромрозвитку Тернопільської облдержадміністрації

27
-

zecomanda.te.ua . , "". .

² в


parkovka.ua

web-䳺