Мерія проти «Дозору»

Виконавчий комітет міської ради відхилив проект рішення про реєстрацію громадського об’єднання охорони правопорядку «Дозор».

ФК “Тернопіль» пройшли інспекцію ФФУ

ФК «Тернопіль» на шляху до отримання статусу професійного футбольного клубу пройшов ще один етап. Минулого тижня клуб перевіряли три члени атестаційного комітету ФФУ. Останні на власні очі мали перевірити, чи відповідають подані клубом документи реальному стану справ.

Нові кримінальні справи проти сільських голів тернопільщини

Упродовж минулого та поточного років прокуратурою Тернопільської області виявлено ряд фактів невиконання судових рішень про накладення на правопорушників адміністративного стягнення у виді громадських робіт та службового підроблення з боку ряду сільських голів області, які замість того, щоби забезпечити контроль за відбуванням порушниками громадських робіт, видавали недостовірні документи про відпрацьовані громадські роботи. Про це повідомив начальник відділу прокуратури області Віталій Вільчинський.

На тернопільщині середня заробітня плата складає 2019 гривень

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника по економіці області у березні 2012 року становила 2079 грн., що на 4,2% більше, ніж у лютому. Про це повідомили в Головному управлінні статистики у Тернопільській області.

Дмитро Фірташ знов допоміг тернопільській “Ниві”

Футбольний клуб «Нива» нарешті отримав довгоочікувану фінансову допомогу від українського мільярдера, уродженця Тернопільщини Дмитра Фірташа. Три мільйони від банку «Надра», який належить олігарху, надійшли у розпорядження клубу

Третьокласник з Тернополя створив найщирішого козака України

9-річний Павло Шачко намалював найкращого в Україні козака. Відтак третьокласник 29-ої школи Тернополя став переможцем серед учасників наймолодшої вікової групи у Дитячому національному конкурсі «Я козацького роду!» та отримав путівку до дитячого табору «Козацька Фортеця»

Чим небезпечні секти, які мітингували у Тернополі

Гасла пікетувальників проти ювенальної юстиції, які виступали за збереження сімейних цінностей, підтримує і офіційна церква. Однак серед учасників протесту були й представники релігійних спільнот, які мають ознаки тоталітарних сект, зауважує священик

Школярам з Тернополя показали мюзикл

У чарівний світ казки, де добро завжди перемагає зло, перенеслися школярі 24-25 квітня. Діти зустрілися з доброю Настунею, мудрою Матінкою Землицею, підступною Зміючкою-Облесницею, красунею Весною та іншими казковими героями

На захист чорнобильців стали чиновники

Депутати Тернопільської обласної ради 61 голосами «за» підтримали звернення до президента України та депутатів Верховної Ради, в якому обласні народні обранці підтримують учасників круглого сталу за участю 62 громадських організацій щодо збереження пільг для осіб, постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС.

Руслан Кулик закликатиме кандидатів у депутати не вкладати грошей у білборди, а відремонтувати хоча б декілька ям на українських дорогах

Дороги називають обличчям країни, проте під час їзди по українських дорогах на думку, на жаль, спадає інша частина тіла». Про це заявив помічник-консультант народного депутата України П. Жебрівського Руслан Кулик під час зустрічі з жителями смт Козова.

До 1 червня стане відомо, що робити "індюшатником" у Козівському районі

Депутати Тернопільської обласної ради прийняли рішення створити тимчасову контрольну комісію, яка має дослідити законність реконструкції тваринницького комплексу в селі В. Ходачків приватним підприємством «Агропродсурвіс».

Тернопільські міліціонери побили футбольних фанатів. Фото

Тернопільські міліціонери продемонстрували хороші навички у забезпеченні громадського порядку під час проведення футбольних матчів. Правоохоронці організували та провели командно-штабні та тактико-спеціальні навчання.

Тернополянка росказала про операцію "Вісла"

Жорстоке та примусове переселення українців із їхніх етнічних земель під назвою операція “Вісла” тернополяни вважають великою трагедією. Адже там на прадідівських землях залишилися могили їхніх рідних та все нажите колись майно.

27
-

zecomanda.te.ua . , "". .

² в


parkovka.ua

web-䳺