Популярне

Державна прикордонна служба України радить вболівальникам чемпіонату Європи з футболу скористатися 32 пунктами пропуску через державний кордон України

Наводимо їх перелік:

16  автомобільних пунктів пропуску:
на кордоні з Російською Федерацією – «Бачівськ», «Гоптівка», «Довжанський», «Новоазовськ», «Ізварине», «Успенка»;
на кордоні з Республікою Польща – «Краківець», «Рава-Руська», «Ягодин», «Шегині», «Устилуг»;
на кордоні з Республікою Білорусь – «Нові Яриловичі», «Виступовичі»;
на кордоні з Угорщиною – «Тиса»;
на кордоні з Словацькою Республікою – «Ужгород»;
на кордоні з Румунською Республікою – «Порубне».

11 пунктів пропуску для залізничного сполучення:
на кордоні з Російською Федерацією – «Зернове», «Хутір Михайлівський», «Конотоп», «Харків-пасажирський», «Козача Лопань», «Іловайськ-пасажирський парк», «Червона Могила»;
на кордоні з Республікою Польща – «Ягодин», «Мостиська», «Рава-Руська»;
на кордоні з Угорщиною – «Чоп».

5 аеропортів:
«Бориспіль», «Київ» (Жуляни), «Донецьк», «Харків», «Львів».

Під час проведення чемпіонату на кордоні буде застосовано ряд нововведень. Так, ще до прибуття літака в аеропорт призначення, прикордонники будуть мати установчі дані про тих, хто знаходиться на борту. Таку інформацію надаватимуть аеропорти вильоту та авіакомпанії. Процедура прикордонного контролю в аеропортах буде максимально стислим і складатиме не більше 20 секунд на одного пасажира.

В автомобільних пунктах пропуску на українсько-польському кордоні буде втілений принцип «однієї зупинки». Тобто весь комплекс прикордонних формальностей українські і польські контролюючі органи здійснюватимуть один раз на польській території. Крім того, для всіх категорій пунктів пропуску буде характерним створення єврокоридорів (окрім залізничних, у яких контроль здійснюватиметься під час руху між прикордонними залізничними станціями).

За підрахунками експертів навантаження в авіаційних пунктах пропуску зросте в середньому приблизно на 70%, в автомобільних – 35%, а в залізничних – 15%.

Пише zakarpattya.net.ua

Закарпаття

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією