Популярне

Закарпатський експерт виступила на Міжнародній конференції у Братиславі

Інститут міжнародних відносин та порівняльного правознавства юридичного факультету Університету ім. Я. А. Коменського (м. Братислава) провів 3-4 травня в м. Братіслава міжнародну конференцію на тему "Законодавство ЄС та права людини в освітньому та громадському просторі країн-членів співдружності".

З вітальними словами до учасників міжнародного заходу звернулися Карол Мічета (проректор університету), Павол Кубічек (декан юридичного факультету) та організатор конференції Власта Кунова (директор Інституту міжнародних відносин та порівняльного правознавства юридичного факультету Університету ім. Я. А. Коменського). Окремо слід відзначити вступні промови представників дипломатичного корпусу, а саме радника Надзвичайного та Повноважного Посла України в Словацькій Республіці Віталія Усатого, Надзвичайного та Повноважного Посла Грузії в Словацькій Республіці Олександра Налбандова, Почесного консула Республіки Молдова в Словацькій Республіці Антоніо Парціале, Голови представництва Європейської комісії в Словацькій Республіці Душана Чренека та члена Європейського Парламенту Діоніса Хошеля, які наголосили на забезпеченні реалізації прав людини в контексті європейського законодавства. З ключовими доповідями в контексті питань, висунутих на обговорення виступили іноземні та словацькі експерти: Надєжда Шишкова (декан факультету європейського права Палацького Університету м. Оломоуц, Чеська Республіка), Петер Крістіан Мюллер Графф (директор Інституту європейського права юридичного факультету м. Хайделберг, Німеччина), Максим Карлюк (експерт з прав людини, Республіка Білорусь), Люція Мокра (заступник декана факультету соціальних і економічних студій Університету ім. Я. А. Коменського), Браніслав Фабрі (експерт юридичного факультету Університету ім. Я. А. Коменського), Ондрей Блажо (Інститут міжнародних відносин та порівняльного правознавства юридичного факультету Університету ім. Я. А. Коменського) та Павол Демеш (міністр закордонних спав Словацької республіки 1991-1992 рр.), які торкнулися питань механізму забезпечення прав людини в документах Європейського союзу, з акцентом на освітній та громадський простір країн-членів ЄС. Українська сторона була представлена двома доповідачами: Роман Петров (Київський Національний університет ім.. Т. Шевченко), доповідь якого була присвячена питанням європейського законодавства та забезпечення прав людини в освітньому просторі України, та Світлана Мітряєва (директор РФ НІСД в м. Ужгороді), яка зупинилась на питаннях прав національних меншин та доповіді про стан розвитку громадянського суспільства в Україні, підготовленої Національним інститутом стратегічних досліджень. Пише www.uzhgorod.net.ua

Закарпаття

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.

система комментування CACKLE

Вибір редакції

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією