Популярне

Обшарпаний вокзал Хуста чекає на ремонт

Вокзал – те місце, яке першим зустрічає туристів та гостей міста. Саме з нього починає формуватися враження про той чи інший населений пункт. Наші кореспонденти дізнавалися яке враження залишить по собі залізничний вокзал міста Хуст.

то хоч раз користувався залізничним транспортом, доїжджаючи до міста Хуст, безперечно, отримав незабутні враження від вокзалу. Обшарпані стіни, штукатурка, що валиться просто на голову — це далеко не повний опис принад одного з найважливіших об’єктів будь-якого міста. Ззовні вигляд будівлі насторожує. Схоже на те, що вона вже давно в аварійному стані. Не в захваті від у вокзалу в рідному місті і самі хустяни. Побудований вокзал у 30-ті роки минулого століття. Після цього останній раз його впорядковували хіба ще за Радянського Союзу. Зокрема, вже скоротили курсування кількох товарних поїздів. Вивчають і рентабельність електропоїзду сполученням «Солотвино — Львів», яким досить часто користуються закарпатці. Зрозуміло, що проблему вокзалу бачать не тільки місцеві жителі та приїжджі, а й міський голова Хуста Володимир Кащук. Та попри те, що Львівська залізниця не поспішає звертати увагу на занедбані вокзали у провінції, влада міста не залишає спроби таки домовитися про вирішення цього питання. Якщо домовитися таки вдасться, є надія, що зовнішній вигляд вокзалу не відлякуватиме, а приваблюватиме гостей міста та й самих жителів Хуста. Пише zakarpattya.net.ua

Закарпаття

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією