Популярне

Іван Горба вважає, що наразі зробити якісні платні дороги неможливо

За його словами, повинна бути  альтернатива — гірша, але безкоштовна дорога для тих, хто не має змоги або не бажає користуватися платною

А такої можливості не передбачено. Також службовець переконаний, що наразі «просто нема замовника, який захоче побудувати дорогу, вкласти кошти, та й землю ніхто під це не дасть». «Був час, коли це можна було зробити, але зараз уже ні, — стверджує Іван Дмитрович. Він розповів, що усього на Закарпатті є 3300 км доріг. Цього року на їх утримання буде виділено, за словами директора, майже 100 млн. грн. Йдеться як про дороги комунальної власності, так і загального користування. Всі автомобільні дороги Ужгорода (як і інших міст обласного підпорядкування) є комунальними і належать міській раді, тому кошти на їх ремонт виділяються містом. До речі, в обласному центрі Закарпаття на ремонт комунальних доріг планується витратити 6,6 млн грн. Яким саме дорогам пощастить цього разу — Іван Горба не озвучив. За його словами, коштів, передбачених на цей рік, недостатньо. Це — лише 15% від необхідного. У той час, аби за європейським зразком зробити ремонт одного кілометру дороги, необхідно 20-30 мільйонів гривень. Найбільша увага зараз, у зв’язку із проведенням чемпіонату Європи з футболу, приділяється ділянкам Київ-Чоп, Берегово-Лужанка, Берегово-Дяково, Берегово-Мукачево. На будівництво дороги в об’їзд села Ракошина необхідно 230-250 млн. грн., виділено 1,3 млн. гривень. «У Програмі соціального розвитку Закарпаття було передбачено 120 млн. на будівництво цієї дороги, але гроші так і не виділили», — стверджує директор. Проводити ремонтні дороги та їх утримання, на переконання очільника Закарпатського облавтодору, дуже дорого. «На Закарпатті важко знайти кошти. Я, як лікар дорожний, лікую дорогу, але які гроші, так і лікуємо», — із підсумував він. Пише zakarpattya.net.ua

Закарпаття

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією